SUPER-BAZAR.cz

Úvod » Odehrané turnaje 2012

16. 6. Agel Cup Frýdek-Místek

publikováno 02.03.2012 (aktualizováno 17.07.2012)

Potvrzený

AGEL   CUP  2012

MFK Frýdek-Místek   16.6.2012  od 8:00 do 17:00 hod.

Stadión Stovky,Horní 3276 Frýdek-Místek 73801

INFORMACE:

Startovné: 2200,- kč,ve startovném je oběd a pitný režim pro 16 hráčů a 2 trenéry.

Hraje se 7+1,střídá se hokejovým způsobem,branky 2x5m,míč číslo 4

Soupiska :16 hráčů

Hrací systém: 4 skupiny po 5 týmech,ve skupinách hraje každý s každým.Následně první dva týmy s každé skupiny hrají o 1. až 8.místo,třetí a čtvrté týmy ze skupin hrají o 9. až 16.místo,páté celky hrají o 17. až 20.místo.

Při rovnosti bodů ve skupině rozhoduje:

Při shodě bodů dvou týmů:A)vzájemný zápas, B)rozdíl skóre C)vstřelené branky.

Při shodě bodů tří a více týmů-Minitabulka:A)body,B)vzájemný zápas,C)rozdíl skóre,D)vstřelené branky

Ve vyřazovacích bojích se za nerozhodného stavu kopou ihned penalty,po třech na každé straně

Každý tým odehraje na turnaji 7 zápasů po 20 min (140 min)

PRAVIDLA,POKYNY,HŘIŠTĚ

1. Brankář musí po jakémkoliv chycení míče dát míč do 6 vteřin na zem, nebo rozehrát. Pokud by dle rozhodčího brankař míč nepoložil či nerozehrál včas, následuje nepřímý volný kop z místa přestupku.
  2. Odehraje-li brankář ze svého pokutového území mimo něj míč nohou, musí jím zahraný míč dopadnout na vlastní polovinu „malého hřiště“, nebo se míče musí dotknout na vlastní polovině jiný hráč dříve, než míč přejde půlící čáru. Tato podmínka platí i pro ostatní hráče ve vlastním pokutovém území, byl-li míč před tím ze hry (při rozehrání standardní situace). Porušení pravidla je trestáno přímým volným kopem z pomyslné půlící čáry v místě, kde ji míč přešel. Rozhodčí může uplatnit pravidlo o ponechání výhody ve hře soupeři. V rozehrání míče rukou není brankář omezen.
  3. Pokud se dotkne míče brankář rukou opětovně po té, co jej z rukou pustil, aniž by se mezitím někdo jiný míče dotknul, je tým potrestán nepřímým volným kopem z místa přestupku. Pokutový kop následuje po chycení míče brankářem po přihrávce „malé domů“.

Kop od branky se provádí tak, že míč bude umístěn před branku ve vzdálenosti cca 8 m od brankové čáry (napravo nebo nalevo od místa, ze kterého se provádí pokutový kop) Hráči mohou po kopu od branky svého týmu převzít míč v PÚ a po té smí být v pokutovém území bráněni. Hráči soupeře jsou při kopu od branky mimo PÚ.

Pomezní auty se háží .

Pravidlo X: Ofsajd

Platí ustanovení pravidla 11 Pravidel fotbalu s těmito odchylkami:

Ustanovení o ofsajdu platí v prostoru mezi brankovou čarou a hranicí pokutového území.

Červená karta je ve formě 10 min vyloučení. Hráč bude vykázán ze hřiště ústně bez ukázání červené karty.Každé další vyloučení v průběhu oslabení se přidá dalších 5 min,počet hráčů zůstává na 6.